18000.
451. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
18 000 HUF
13
Abauj-Torna vármegye és Kassa. Szerk.: Dr. Sziklay János és Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai (Magyarország monográfiája) I. kötet. Bp., 1896, "Apollo" Irodalmi és Nyomdai Rt. (Légrády-ny.), 579+(3) p. + 13 (3 kihajtható, 4 színes chromolitográfia) t. + 2 (színes, kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, egy-két bejegyzéssel.