18002.
451. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Dr. Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnep alkalmával. 3. kiadás. Bp., 1896, Lampel. 212 p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval