18048.
451. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Karl Baedeker: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1930, Karl Baedeker, XXXII+504 p. Térkép-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, eredeti , kissé sérült papír védőborítóban!