18097.
451. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Sigrid Koch: A szép delfinlány. Mítoszok és mesék a Gilbert- és Ellice-szigetekről. Ford. és a jegyzeteket írta: Bodrogi Tibor. Bp., 1976, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.