A Toledoi Szent István Hitközség jubileuma. 1899-1924. Toledo, 1924, ny.n., 189+(2) p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, ragasztott fűzéssel, egy lapon kisebb szakadással, néhány folttal. Eördögh Elemér (1875-1955) pápai prelátus, a Toledoi (Ohio, USA) Szent István Magyar Hitközség plébánosa által DEDIKÁLT példány.
Zakar András: Tihamér püspök élete ahogyan kortársai látták. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Tom Whyte-John Ashton: Az éden keresése. A mennyországról és az örök életről alkotott képzetek a világ mítoszaiban és vallásaiban. Ford.: Balikó Nándor. Bp., 2006, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1934-1940 Katolikus Missziók 5 száma + az Utunk folyóirat 1937. márciusi száma. A borítókon art deco grafikákkal, közte 3 borító Pál György (1906-1986), és 2 borító Debreceni Szabó István (1905-1990) munkája. Változó állapotban.
Szűz Mária virágos kertje vagyis a keresztény élet legfontosabb erényei - Mária példája nyomán. Az erdélyi püspök jóváhagyásával szerző kérelmére közli Soóthy Gyula. Szeged, 1900, Endrényi Lajos. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés