2 000 HUF
Havas Károly: Az inkvizició története. Több kútforrás nyomán írta: - - . 22 műmelléklettel. Bp., 1927, Rozsnyai Károly, 504 p. + 22 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal.