18957.
451. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Meyer, H. D.: Amerika a pusztulás útján? Ford.: Halász Zoltán. Bp., 1950, Szikra, 247+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval.