13792.
451. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
cca 1890-1900 össz. 4 db keményhátú portréfotó, egyik Herz H. budapesti műterméből, többi ismeretlen fényképész műve, kopott, részben kissé sérült. 8x4,5 cm (1 db) és 10,5x6,5 cm (3 db).