Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2997609
10684
451
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): 3 db ex libris (közte egy erotikus). Vegyes technika (rézkarc, klisé), változó állapotban, 10x5,5 cm és 15x11 cm között.
3001474
10685
451
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Kertész Dénes. Rézkarc, papír, jelzett, 8×5,5 cm
3001481
10686
451
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Gróf Imrédi M. térkép sz. könyveihez, klisé, papír, 8,5×6,5 cm 3001472
10687
451
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Tempinszky. Rézkarc, papír, jelzett, 8×5,5 cm
3001466
10688
451
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Erotikus ex libris, Famille Reisinger. Rézkarc, papír, jelzett, 8×5,5 cm 3001570
10689
451
Ex libris - small-graphics
Kékesi László 15 linómetszete. Bp., é.n., KBK Grafikagyűjtő és Művelődési Egyesület, 15 t. (Komplett). Kiadói papírmappában. Megjelent 200 példányban, számozott (053./200). 3003881
10690
451
Ex libris - small-graphics
Szoboszlai Mata János (1907-1944): Vörösmarti könyvének emlékjegye. Linómetszet, papír. 9x12cm
2916899
10691
451
Ex libris - small-graphics
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (176./500) példány.
2983385
10692
451
Ex libris - small-graphics
2983398
10693
451
Ex libris - small-graphics
cca 1910 Ex libris terv. Tus, toll, papír. Jelzés nélkül 5x5 cm
2916905
10694
451
Ex libris - small-graphics
2995195
10695
451
Ex libris - small-graphics
Zsögödi Nagy Imre (1893-1976): Fametszetek (1927-1935) minikönyv formátum 18 db 7x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF