Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10441.
Jelzés nélkül, XVIII. sz. német festő: Itáliai táj romokkal és alakokkal. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 78,5x94,5 cm / 18th century German painter: Italian landscape. Oil on canvas, restored, slightly damaged. Framed. 78,5x94,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10442.
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm
10443.
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10445.
MJ monogram jelzéssel (balra lent, keret által kissé takarva), XIX. sz. vége: Erdei alkony vadkacsákkal. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Hátoldalán BÁV 98. aukció címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x49 cm
10452.
Szilágyi Dezső (?) jelzéssel, XX. sz eleje: Vitorlások a pólai kikötőben. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 31x40 cm / Signed Szilágy (?), early XX. century. Ships in the port of Pola/Pula. Oil on wood, framed, 31x40 cm