10481.
451. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Déghy jelzéssel: Kutya portré. Akvarell, papír, jelzett. 28x18 cm