10464.
451. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Kiss J jelzéssel, XX. sz. eleje: Enteriőr festményekkel, 1917. Olaj, karton, sérült. 60x50 cm