10526.
451. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Kovács Gyula jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült fakeretben. 40x55 cm