10484.
451. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Páll jelzéssel: Szerzetesek (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 18x22,5 cm