10525.
451. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Zsohár F. jelzéssel: Klasszikus táj . Olaj. vászon dekoratív fa keretben 50x65 cm