https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 225
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2920917
20000
451
0
1200000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Arany (Au) 14K gyűrű gyémánttal, 1,03 ct, Top Wesselton, tanúsítvánnyal, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,89 g
Das Lot is nicht erreichbar
2920933
20001
451
0
500000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Arany (Au) 14K pecsétgyűrű természetes berill smaragddal, 2,6 ct, 16 db cca 0,48 ct modern briliáns csiszolású Top Crystal gyémánttal, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 66, bruttó: 8,7 g
Das Lot is nicht erreichbar
2920960
20002
451
0
440000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Arany (Au) 18K nyakék, biztonsági kapoccsal, jelzett, szál egy helyen kissé megtört, h: 44 cm, nettó: 28,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
2920892
20003
451
0
380000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
8,21 g fehérarany ómega záras fülbevalópár, 310 ezrelék aranytartalommal, 18 db zafírral, cca 5 ct + 20,4 g karreif 17% arany és 62% ezüst tartalommal, 20 db zafírral, 7,13 ct és 60 db gyémánttal, 0,24 ct, tanúsítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
2962474
20004
451
0
280000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
Das Lot is nicht erreichbar
2876058
20005
451
0
240000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Fehérarany gyűrű kék zafír (1,97 ct) és 0,07 ct / db brillel 2,5 g, m: 50 Tanúsítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
2998373
20006
451
0
200000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst(Ag) nagy méretű gyümölcsös tál, jelzett, d: 26 cm, nettó: 650 g
Das Lot is nicht erreichbar
2749609
20007
451
0
140000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes 46x31 cm, 702 g
Das Lot is nicht erreichbar
2998377
20008
451
0
160000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst(Ag) négyszögletes tálca, jelzett, 32×22 cm, nettó: 501 g
Das Lot is nicht erreichbar
2597698
20009
451
0
110000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Ezüst (Ag) neorokokó kínáló, rajta formába fújt, savmaratott, rózsaszínre és halvány zöldes-sárgára színezett, fodros szélű üveg tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, antik bécsi fémjel, nettó:250g, m:25cm 2842564
20010
451
0
90000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Arany (Au/14k) gyűrű kővel ékítve, jelzett, bruttó: 5,63g. m: 56 2842560
20011
451
0
80000
Jewellery and precious metal items
Andere Sammelgebiete
Arany (Au/14k) gyűrű ametiszttel ékítve, jelzett, bruttó: 4,21g. m: 57
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse