Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 225

20000.

Rufpreis:
1 200 000 HUF
3 108,81
3 428,57
20001.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 295,34
1 428,57
20002.

Rufpreis:
440 000 HUF
1 139,90
1 257,14
20003.

Rufpreis:
380 000 HUF
984,46
1 085,71
20004.

Rufpreis:
280 000 HUF
725,39
800,00
20005.

Rufpreis:
240 000 HUF
621,76
685,71
Ezüst(Ag) nagy méretű gyümölcsös tál, jelzett, d: 26 cm, nettó: 650 g
20006.

Rufpreis:
200 000 HUF
518,13
571,43
20007.

Rufpreis:
140 000 HUF
362,69
400,00
20008.

Rufpreis:
160 000 HUF
414,51
457,14
Ezüst (Ag) neorokokó kínáló, rajta formába fújt, savmaratott, rózsaszínre és halvány zöldes-sárgára színezett, fodros szélű üveg tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, antik bécsi fémjel, nettó:250g, m:25cm
20009.

Rufpreis:
110 000 HUF
284,97
314,29
20010.

Rufpreis:
90 000 HUF
233,16
257,14
20011.

Rufpreis:
80 000 HUF
207,25
228,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF