Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2840445
31533
451
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Munkácsy Mihály 1844-1900" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP patina
2814735
31534
451
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / gróf Széchenyi István" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP
2691679
31535
451
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina 2907816
31536
451
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Budai Nagy Antal-féle parasztfelkelés" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP
3001918
31537
451
Numismatik
1907. 100K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,50g/0.999/25mm) T:PP patina
3001915
31538
451
Numismatik
3001912
31539
451
Numismatik
1938. 100P aranyozott Ag utánverete, jelzett, kapszulában tanúsítvánnyal (45mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina 2984344
31540
451
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. "Kis" Károly 1385-1386" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP
2984176
31541
451
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. Ferdinánd 1619-1637" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP 2984306
31542
451
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. István 1116-1131" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP 2984317
31543
451
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. "Vak" Béla 1131-1141" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP 2984313
31544
451
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / Károly Róbert 1308-1342" Ag emlékérem kapszulában (20g/0.333/38mm) T:PP Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF