Gläser Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2958203
11730
451
Glass-objects
Csiszolt lila és kék kristályváza, 2 db, csiszolt mintával, jelzés nélkül, kopással, m: 13,5-19,5 cm
2839320
11731
451
Glass-objects
6 db üveg tányérka d: 10 cm
2940190
11732
451
2200
Glass-objects
Francia füstszínű kínálótál, jelzett, hibátlan, d: 29 cm
2792674
11733
451
Glass-objects
Üveg hamutál, kopott, d: 20 cm
2792663
11734
451
Glass-objects
Vegyes üveg / kristály tétel, vegyes állapotban, garancia nincs! 2996936
11735
451
Glass-objects
3 darab antik kristály lámpa búra, szájánál pattogzással, m: 17 cm 2996775
11736
451
Glass-objects
5 darab régi feliratos üveg: közte 1936-1938 Tejcsarnok üveg, Kőbánya Polgári Serfőző üveg, Ferenc József Keserűvíz üveg, kis kopással 2996012
11737
451
Glass-objects
Kristály kínáló, gazdag csiszolt mintával díszítve, jelzés nélkül, hibátlan, h: 20 cm
2999805
11738
451
Glass-objects
Antik borostyánszínű hutaüveg italos palack, kis kopással, m: 22 cm 2999799
11739
451
Glass-objects
Antik borostyánszínű hutaüveg italos palack, kis kopással, m: 16,5 cm
2999790
11740
451
Glass-objects
3 db régi üvegdugó, közte barackszínű, kopással
2999345
11741
451
Glass-objects
Kristályüveg italos pohár szett, 6 db, hibátlan, m: 8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF