Gläser Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2999339
11742
451
Glass-objects
Retro Martini pohár szett, vastag öntött pohár Martini reklámmal, 6 db, minimális kopottsággal, m: 8 cm
2999233
11743
451
Glass-objects
Csiszolt mintával bordó italos üveg, hibátlan, m: 31 cm
2999020
11744
451
Glass-objects
Borostyánszínű üveg kínáló, 4 kisebb tállal, jó állapotban, d: 12-22 cm
2998631
11745
451
Glass-objects
Kristály italos üveg, hámozott mintával, hibátlan, m: 25 cm 2998634
11746
451
Glass-objects
Antik hutaüveg italos palack, kopással, m: 25 cm
2998637
11747
451
Glass-objects
Antik hutaüveg italos palack, kopással, m: 27 cm
2998624
11748
451
Glass-objects
10 darab régi üvegdugó, közte érdekes darabokkal, kopással, klf méretben 2998346
11749
451
Glass-objects
Whiskey üveg, hibátlan, m: 24,5 cm
2998348
11750
451
Glass-objects
Sörös korsó, üveg, ón fedéllel, kis kopással, m: 24 cm 2998405
11751
451
Glass-objects
Francia csokoládékínáló üveg, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 25 cm 2998401
11752
451
Glass-objects
Régi kúrapohár, minimális kopottsággal, m: 9,5 cm
2998337
11753
451
Glass-objects
Lila kristályüveg kínáló, alján kis kopással, jelzés nélkül, h: 23 cm, m: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF