Gläser Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2829375
11598
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 18 cm
2829376
11599
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16 cm
2829382
11600
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg váza, korának megfelelő kopásokkal, m: 14,5 cm
2829380
11601
451
6500
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, lepattanással m:17 cm
2829378
11602
451
6500
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, lepattanással m:19 cm
2829356
11603
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16 cm 2829357
11604
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 19,5 cm
2979975
11605
451
Glass-objects
3 darab biedermeier korsó, közte monogramos, bíborpácolt. Pattanásokkal, m: 9-23,5 cm
2996439
11606
451
Glass-objects
Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm
2964711
11607
451
15000
Glass-objects
Régi italos üveg, fém nyakrésszel, anyagában színezett csiszolt üvegdugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 26,5 cm
2746994
11608
451
11000
Glass-objects
Bordó ólomkristály váza, hibátlan, m:30cm
2921565
11609
451
Glass-objects
6 db Karcag Berekfürdő fátyolüveg sörös korsó 0,3l jelzett, hibátlan, anyagában színezett Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF