Gläser Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2999113
11586
451
Glass-objects
Szecessziós tejüveg hólyagos lámpabúra. Működő szerelékkel, kis kopással, d: 37 cm, m: 22 cm 2943145
11587
451
Glass-objects
Parád kristály padlóváza, gazdagon díszített, címkével jelölt, m: 31 cm
2980108
11588
451
Glass-objects
cca 1900-1910 Kralik irizáló üvegváza, anyagában színezett üvegszál rátéttel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 10,5 cm 2856647
11589
451
Glass-objects
Moser jellegű zöld bonbonniere. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással d: 14 cm
2980088
11590
451
14000
Glass-objects
Moser jellegű 2 darab lapra fazettált anyagában színezett üveg. Jelzés nélkül, kopással, m: 5-12 cm
2829363
11591
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm
2829365
11592
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16,5 cm
2829366
11593
451
13000
Glass-objects
2829369
11594
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 17 cm
2829371
11595
451
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 14 cm
2829372
11596
451
13000
Glass-objects
2829374
11597
451
13000
Glass-objects
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF