5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Eszék, Essegg, Osijek; Zeljeznicki dravski most / Bahnbrücke an der Drau / Dráva híd, vasúti híd, vonat. Vasúti Levelezőlapárúsítás 34 sz. -1917 / railway bridge, train (kopottélek / worn edges)
T2/3