Barabás Miklós (1810 - 1898) festőművész. A Nagy Évszázad (Magyar Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/452/kategorien~Ansichtskarten/Personlichkeiten~2000064/Barabas-Miklos-1810-1898-festomuvesz-A-Nagy-Evszazad-Magyar-Kiadas-Kiadja-Furth-Ben~II3008957
3008957
42472
452
Famous People
Ansichtskarten
Beschreibung: Barabás Miklós (1810 - 1898) festőművész. A Nagy Évszázad (Magyar Kiadás), Kiadja Fürth Benedek No. 541 (fl)
Materialzeichen:
T2/3
: bk