Siebenbürgen Zahl der Lose: 911
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012621
40849
452
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1941 Borszék, Borsec; téli látkép. Heiter György udvari fényképész felvétele / general view in winter 3013179
40850
452
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Borszék, Borsec; Kunstanstalt Kosmos 143. litho s: Geiger R.c 3013761
40851
452
26000
Transylvania
Ansichtskarten
T3/4
1936 Brád, Pavilionului strajeresc. photo (Rb)
3013713
40852
452
26000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1934 Brassó, Brasov; lóverseny / horse race. Foto Julietta, photo (EB)
2890709
40853
452
Transylvania
Ansichtskarten
T1/2
Brassó, Kronstadt, Brasov; első világháborús sérült katonák a vasútállomáson, kórház vonat. Adler és fia fényképészeti műterem / WWI K.u.k. injured soldiers at the railway station, hospital train. photo 2820671
40854
452
5500
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Bethlen-barlang vendéglő a Cenk-tetőn. Phot. Karl Habermann / Zinne, Restauration, Ansicht vom Balkon / Tampa / restaurant (Rb)
2502360
40855
452
5500
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1906 Brassó, Kronstadt, Brasov; Kolostor utca, útépítés / Klostergasse / Strada camií / street, construction (EK)
2536702
40856
452
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1899 (Vorläufer) Brassó, Kronstadt, Brasov; Három részes kihajtható panorámalap / 3-tiled folding panoramacard. Wilh. Hiemesch
2886614
40857
452
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1916 Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép / Kronstadt vom der Warte aus / general view. photo
3010209
40858
452
14000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Csigahegy cementgyár. Ciurcu 865. leporellolap belül Román gimnázium, piac, utca, Bolonya / Fabrica de cement / Schneckenberg / cement factory in Dealul Melcilor. leporellocard with streets, amrket, Romanian school, Blumana (fl) 2885426
40859
452
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Szent Bertalan szász evangélikus templom. H. Zeidner kiadása / St. Bartholomäus-Kirche / Lutheran church (kis szakadás / small tear) 2890134
40860
452
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1898 (Vorläufer) Brassó, Kronstadt, Brasov; Evangélikus templom, Honterus szobor. Wilh. Hiemesch / statue, Lutheran church. Art Nouveau, floral
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF