Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 231

Debreczeni István: Arany János hétköznapjai. . Bp.,1968, Gondolat. Kiadói keménykötés.
19121.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Rexa Dezső: Egy nemes család története. Regény. (A Tolnai Világlapja ajándéka). Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny (Pallas-ny.), 128 p. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a borító egy részén lejött festéssel, a szennylapokon ázásnyommal.
19122.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Rostás-Farkas György: A békesség zarándokai. Versek. (DEDIKÁLT). (Bp., 1998), Cigány Tudományos és Művészeti Társaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, Rostás-Farkas György (1949- ) József Attila-díjas cigány író, költő, műfordító által DEDIKÁLT példány.
19123.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Csillag Ilona szerk.: Blaha Lujza naplója. Gondolat, Budapest, 1987, kiadói kartonált papírkötés.
19124.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Veress Tamás: Vargabetű. 2011-2015. 2015,Illia. Kiadói kartonált papírkötés.
19125.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Csillag Sándor Dózni. Dohányzók és nem dohányzók olvasókönyve. Bp., 2000, Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés.
19126.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Alexy [Elza]: Életművészet. Könyv az akaraterőről. Bp., é.n. (cca 1942), Magyar Könyvkiadó, 61+(3) p. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19127.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Banó István: Száz éve született Berze Nagy János (1879-1946). Bp., 1979, k.n. Különlenyomat az Ethnographia 1979. évi 4. számából. Kiadói tűzött papírkötés.
19128.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Varga Imre: Gróf Balassa Bálint magyar nyelvű önéletrajz-drámája 1643-ból. Bp., 1979, k.n. Különlenyomat az Irodalomtörténeti Közlemények 1979. évi 4. számából. Kiadói tűzött papírkötés.
19129.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Mónus Illés: Három előadás a szocializmus problémájáról. Felelet néhány ellenvetésre. Bp., 1943., Szociáldemokrata Párt. Kiadói, sérült papírborítóval
19130.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, múlt és jelen, külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1941, Societas Carpatho-Danubiana (M. Kir. Állami Ny.), 1083 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült
19131.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Hammer Ferenc: Fekete & fehér gyűjtemény. A szerző, Hammer Ferenc (1963-) szociológus által DEDIKÁLT! Pozsony, 2007, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19132.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF