Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 231

Jung, Carl Gustav: Az ember és szimbólumai. Ford.: Matolcsi Ágnes. Bp., 1993., Göncöl Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18977.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Tar Sándor: Szürke galamb. (Bűnregény). Bp., 1996, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18978.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
18979.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Poezis Kétnyelvű sorozatának 2 kötete:   Charles Baudelaire: Versek. Poésies. Ford.: Szily Ernő. raduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 65+3 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (974./1000) példányban.;  Paul Verlaine: Versek. Poésies. Ford.: Szily Ernő. Traduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 126+2 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Kiadói papírkötés. Verlaine verseinek ez a kétnyelvű kiadása a Poezis kiadásban jelent meg 1000 számozott példányban, ... Számozatlan példány.;
18980.

Poezis Kétnyelvű sorozatának 2 kötete: Charles Baudelaire: Versek. Poésies. Ford.: Szily Ernő. raduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 65+3 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (974./1000) példányban.; Paul Verlaine: Versek. Poésies. Ford.: Szily Ernő. Traduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 126+2 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Kiadói papírkötés. "Verlaine verseinek ez a kétnyelvű kiadása a Poezis kiadásban jelent meg 1000 számozott példányban, ..." Számozatlan példány.;

Rufpreis:
6 000 HUF
V. Ecsedy Judit: A könyvnyomtatás Magyarországon a kézisajtó korában. 1473-1800. Bp., 1999, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Benne az összes magyarországi nyomdahely 1800-ig. Alapos és pontos szakmunka.
18981.

Rufpreis:
5 000 HUF
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1943, Magyar Élet,(Székesfehérvár, Vörösmarty-ny.), 195 p.Kiadói félvászon-kötés.
18982.

Rufpreis:
3 000 HUF
Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Bp.,1937, Gondolat Kiadás. Első kiadás. Kiadói Illusztrált papírkötésben, szakadozott, kissé foltos borítóval.
18983.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kolumbán Lajos: Utazás a Vágvölgyén. Benedek Elek Kis Könyvtára 119-120. köt. Bp., [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18984.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nádas Péter: Évkönyv. Ezerkilencszáznyolcvanhét. Ezerkilencszáznyolcvannyolc. Bp., 1989, Szépirodalmi. A szerző fekete-fehér fotóival illusztrált. (A fényképek csak ebben a kiadásban szerepelnek!) Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
18985.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hanstein, Otfried von: Elektropolis, a technikai csodák városa. Ford.: Juhász Andor. Nemes Attila rajzaival. Bp., [1932], Révai. 171+(5) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18986.

Rufpreis:
3 000 HUF
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe története. - - eredetije után átdolgozott legujabb magyar kiadás. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság, 173+(3) p. + 3 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, egy sérült, kijáró képtáblával, ajándékozási bejegyzéssel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
18987.

Rufpreis:
3 000 HUF
Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Ford. és átdolgozta: Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942, Nova, 128 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
18988.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF