Papp Tibor: Disztichon alfa - Első magyar versgenerátor. Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! Bp., 1994, Magyar Műhely. Kiadói floppy-lemez melléklettel. Kiadói papírkötés.
Papp Tibor: Térvers képek. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1896, Athenaeum, XII+354+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Hamvas Béla: Anthologia humana - Ötezer év bölcsessége. Hamvas Béla művei 1. köt. Szombathely, 1993, változatlan utánnyomás. Életünk-Magyar Írók Szövetsége, 436 p. Kiadói egészvászon-kötés.
7 db Rejtő Jenő könyv - Vesztegzár a Grand Hotelben, A szőke ciklon; Az elátkozott part, A három testőr Afrikában; Az ellopott futár; Egy bolond száz bajt csinál; A Láthatatlan Légió; Vanek Úr Párizsban. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
Kolligátum, az Érdekes Ujság ingyenes mellékletének 7 kötete egybekötve: Énekek a nagy időkből (a világháború legszebb verseinek antológiája). + Nagy Endre: Már minálunk babám... + Tömörkény István: Margit. + Móricz Zsigmond: Pacsirtaszó. + Karinthy Frigyes: Az ezerarcú lélek. + Gábor Andor: meghalni jobb. + Emőd Tamás, Gábor Andor, Heltai Jenő, Karinthy Frigyes, Molnár Ferenc et alli: Húsvéti kabaré 1917. Bp, 1916-17, Érdekes Ujság. Könyvkötői félvászon kötésben, Énekek a nagy időkből papírborítója a borítóra ragasztva és a címlapja szakadt, borítók és lapok körbevágva, márványozott lapélekkel, néhány kevés lap széle kissé foltos.