19038.
452. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Cholnoky Viktor: Mozgai Pali a gyermekhős. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 184+(8) p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.