19003.
452. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.