19033.
452. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Havas Zsigmond: Didergők. Bp., é.n., Forrás, 163 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként javított, kissé foltos lapokkal.