19026.
452. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Móra Ferenc: Öreg diófák alatt. Bp., 1934, Révai, 122+(2) p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként javított lapokkal.