19043.
452. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Rakodczay Pál: Dramaturgia. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 107. + Mihalik József: A zománcz. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 63-64. [Egybekötve]. Pozsony-Bp., 1901-1902, Stampfel Károly, 68+(4) p., 141+(3) p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.