19004.
452. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1896, Athenaeum, XII+354+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.