Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 8

Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, az elülső szennylapon hiánnyal, a címlap tetején egy csíkban restaurált, egy lapon folttal, a borítón kopásnyommal. Számozott, 95. számú, a szerző, Miklós Imre által aláírt példány. 18 lap hiányzik
18798.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Boros Béla: Vasúti kocsi jellegrajzalbum. Magyar Államvasutak. Bp., 1975, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 285 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, kopott borítóval, belül a lapok túlnyomórészt jó állapotban.
18799.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mezei István: Az M41 2300-as dízelmozdony szerkezete és működése (2303 pályaszámtól). Bp., 2006, MÁV ZRt. Gépészeti Üzletág. Számos fekete-fehér fotóval, ábrákkal illusztrált. Kiadói spirálfűzéses papírkötés.
18800.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vasúthistória évkönyv 1994. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 1994, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé dohos kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, néhol foltos lapokkal.
18801.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Földalatti Vasúti Múzeum ismertetője. Bp., 1977., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
18802.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elekes Gyula - Szaniszló József - Isépy István: Vasúti jegyvizsgálók zsebkönyve. Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó, 480 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos. Megjelent 3100 példányban.
18803.

Rufpreis:
2 000 HUF

An Introduction to Model Railways. London, 1977., New English Library. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + 1995 Hobbym a Vasút. Vasútmodellezők és vasútbarátok lapja. 1995/1.
18804.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel + Balássy László: A szeretet tanúja. Kaszap István élete.
18805.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF