Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 27

18727.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Darányi Ignácz m. kir. földmívelésügyi minister megbízásából. Képekkel ellátták Csörgey Titusz és Vezényi Elemér. Bp., 1908, Hornyánszky Viktor-ny., 398+1 p. +4 (színes képtáblák) t. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadásokkal, a borítón kis foltokkal, de belül jó állapotban.
18728.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dr. Tauffer Emil: A gyulai m. kir. állami kórház 1924-1929. Gyula, 1929, Kultura Nyomda, széteső állapotban, hiányzó gerinccel.
18729.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

18730.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gönczy Pál: Utasítás a földgömb és a tellurium ismertetésére és használatára népiskolai tanítók számára. Bp., 1886, M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda, 126 p. Harmadik, bővített kiadás. Papírkötésben, a hátsó borító és a gerinc pótolt, a címlap kissé sérült. (Ritka!)
18731.

Rufpreis:
6 000 HUF

Becze József: A szamár tenyésztése és az öszvér. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel. Megjelent 1100 példányban.
18732.

Rufpreis:
5 000 HUF

18733.

Rufpreis:
4 000 HUF

18734.

Rufpreis:
2 000 HUF

18735.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cserey Adolf: Lepkehatározó, vagyis hazánkban előforduló nagylepkék nemeinek és gyakrabban előforduló fajainak megismerésére szolgáló útmutató. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 87-89. Pozsony-Bp., 1901, Stampfel Károly, 159+(5) p. + 1 térkép + 12 (színes) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, javított gerinccel, néhány kisebb lapszéli folttal.
18736.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Heksch Ödön: Állatorvosi ,,recipe"-minták. Összegyűjtötte és a gyógyszerek leírásával ellátta: - - . 955 ,,recipe"-vel. Torda, 1905, Undy-ny., XIV+269+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel. (Ritka!)
18737.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Körmöczi Emil: Az első segítség nyujtás vázlata autóvezetők számára. Bp., 1925, szerzői kiadás (Pesti Könyvnyomda Rt.), 28+(4) p. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés.
18738.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF