Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)
cca 1950-60 Christian Dior divatfotó, Lénárt Angéla magyar modellel. Jelzés nélkül. Széle vágott. 14x7 cm / ca 1950-60 Christian Dior fashion photo, with Angéla Lénárt Hungarian model. Unsigned. Cut on the side.
1982 Rory Gallagher ír bluesrock-gitárosról készült sajtófotó, kartonon német nyelvű, a Rockpalast koncertet beharangozó felirattal, fotó hátoldalán nyomtatott datálással és Ariola-Chysalis felirattal, 17,5x13 cm
cca 1970-1980 Leonyid Brezsnyev, az SZKP főtitkára Magyarországon: Kádár János társaságában, emberek között, a Hősök emlékkövének megkoszorúzásánál a Hősök terén; 5 db nagyméretű fotó, 24x18 cm