Foto Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005129
13472
452
Photo
cca 1915-1955 Tablófotók, osztályképek, össz. 9 db, változó állapotban, 20x16 cm és 32x26 cm között
2994115
13473
452
Photo
1964 MÁV Tisztképző Intézet forgalmi kereskedelmi zárt tagozat tablófotó, sérült, 40x22,5 cm
2994171
13474
452
Photo
1921 A kolozsvári református kollégiumban 1920-21. évben végzett ifjak baráti emléke, nagyméretű tablófotó kartonon, a Dunky fivérek kolozsvári műterméből, a karton széle kissé sérült, kissé foltos, 38x25 cm (teljes méret: 53,5x43,5 cm) 2994161
13475
452
Photo
1908 Budafoki szőlészeti és borászati tanfolyam résztvevőinek csoportképe, nagyméretű fotó, Hollenzer és Okos budapesti fényképészek felvétele, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 38,5x23,5 cm (keret: 56x39,5 cm) 2952517
13476
452
Photo
Vívóverseny, 2 db kontakt másolat, sérülésekkel, 18,5×24 cm
2952581
13477
452
4600
Photo
1928 Tűzoltó csoportkép, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 16,5×21,5 cm
3005338
13478
452
Photo
Hölgyeket, lányokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 17 db, vegyes méretben és állapotban 2966831
13479
452
Photo
Vegyes régi és modern fotók, kb. 50-60 db, vegyes méretben és állapotban
2667952
13480
452
Photo
43 db színes üvegdia, városképek, épületek, egyéb érdekességek, 8,5x8,5 cm méretben
3004650
13481
452
Photo
8 db csinos, fürdőruhás hölgyeket ábrázoló fotó (közte egy 3D-s is), 14x10 cm és 24x18 cm között 2871265
13482
452
Photo
1981 Budapesti Tavaszi Fesztivál. Dr. Juhász Béla miniszter, Háry Béla politikusok és a főváros képviselői a kiállításról készített fotók albumban. 12 fotóval Fotók 12x14 cm
3011319
13483
452
Photo
cca 1880 festményről készült fotó reprodukció, Románia, 1927-ben készült népies, üvegezett fakeretben, 17,5x22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF