13168.
452. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1970 Mályi téglagyár, Járai Rudolf (1913-1993) felvétele, a hátoldalon pecséttel jelzett sajtófotó (Magyar Foto - Járai Rudolf), szélén néhány kis sérüléssel, 23,5x17,5 cm