Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3014379
10726
452
Ex libris - small-graphics
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm
3013491
10727
452
Ex libris - small-graphics
Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libirs BUÉK 1938,Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm 2 db, egyik foltos
3007458
10728
452
3200
Ex libris - small-graphics
Drahos István (1895-1968): Testnevelési Főiskola BUÉK, fametszet, papír, 15×10,5 cm
3007451
10729
452
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Férfiak, fametszet, papír, jelzett, 8,5×8 cm
3007448
10730
452
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): In memoriam Drahos István (1895-1968),rézkarc, papír, jelzett, 6,5×9 cm
3007475
10731
452
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Katona Csaba könyve, rézkarc, papír, jelzett, 8×5,5 cm
3007443
10732
452
Ex libris - small-graphics
Jirí Bouda (1934-2015): Ex libris Ing Otakar Hradecny, rézkarc, papír, jelzett, 5,5×5 cm 3007438
10733
452
3200
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Kriván Pál (1927-1985) geológus könyve, rézkarc, papír, jelzett, 5,5×7,5 cm
3009299
10734
452
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): Ex libris Propper Sándor. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5,5x7,5 cm 3009286
10735
452
Ex libris - small-graphics
Ex libris Dr Roth Marci, B. Lóránt Erzsi, ofszet, papír, jelzés nélkül (Molnár C. Pál ?), 6,5x5,5 cm 3009217
10736
452
Ex libris - small-graphics
Mchaelis Kubinszky sacerdotis. Kubinszky Mihály (1824-1881) kanonok, a Kalocsai főegyházmegye segédpüspöke ex librise, papír, jelzés nélkül, sérült, részben javított, 4,5x8 cm 3009033
10737
452
Ex libris - small-graphics
Mauritius Baro Kornfeld. Breve est tempus. Báró Kornfeld Móric (1882-1967) közgazdász, nagyiparos, bankár ex librise. Klisé, papír, jelzés nélkül, 4x3,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF