Jean-Louis Forain (1852-1931): Rue Ravignan, Montmarte, Párizs. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Lapon néhány apró folttal. 16x21,5 cm.
Jean-Louis Forain (1852-1931): Maison de Berlioz. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/25). Üvegezett fakeretben. Lapon néhány apró folttal. 21,5x15,5 cm.
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.