Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2988700
10132
452
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Art deco hölgy kalapban. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzés nélkül, 10x8 cm. 2988670
10133
452
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül, kétoldalas mű: Art deco női alak. Ceruza, papír, jelzés nélkül, lap egyik oldalán Galambos Margit autográf datálásával, lapszéli apró szakadásokkal. 25,5x19,5 cm. 3012164
10134
452
Garabuczy Ágnes (1936-2020): Titkok háza. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Garabuczy Ágnes autográf feliratával és ajándékozási soraival, 30x20 cm, üvegezett keretben 2658473
10135
452
Gách István Lipót (1880-1962): Munka a földeken. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x26 cm 3005309
10136
452
Gácsi Mihály (1926-1987): Dózsa. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (52/100). 18x25 cm. Szélén képet nem érő apró szakadással. 3004720
10137
452
24000
Gánóczy Mária (1927-): Női arcképvázlat rózsákkal. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50x45 cm 3011348
10138
452
4200
Gedeon Hajnalka (1961-): Tengerparti emlék. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (42/50). Paszpartuban. 33,5x44 cm
2947361
10139
452
Gergely Pál (?-?): Tanya állatokkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 29×40 cm
3005234
10140
452
Gémes Éva (1925-): Utca. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 22,5×27,5 cm
3005209
10141
452
Gimes Lajos (1886-1945): Rothenburg. Rézkarc, akvarell, papír, jelzett (keret által takarva), üvegezett fakeretben, 23×31,5 cm 2862094
10142
452
70000
3014514
10143
452
Gönczi Béla (1934-): Budapest Hilton 1985. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (560/2000), 8,5x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF