Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3013589
10144
452
2888606
10145
452
Stefan Grecu (?-?): Tanya. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm
3013626
10146
452
Stefan Grecu (?-?): Budapesti részlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x23,5 cm 2805751
10147
452
2888762
10148
452
3800
Stefan Grecu (?-?): Tájkép. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17,5x25 cm 2763259
10149
452
24000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 2971377
10150
452
28000
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist"s proof, 65x49 cm
2732476
10151
452
26000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel 49x65 cm / serigraphy on paper, signed, artist"s proof E.A.
2925339
10152
452
3010677
10153
452
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hommage á Matisse. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A.ex. jelzéssel, 29x29 cm 3009950
10154
452
60000
Halvax Gyula (1906-1984): Hegyibeszéd. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent. Sérült. 70×80 cm. Üvegezett fakeretben, bal alsó sarokban üvegen repedéssel. 2969810
10155
452
44000
Halvax Gyula (1906-1984): Faluvégi fa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF