Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3010696
10156
452
Hankó Béla (1927-1993): Atmoszférikus táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm 3010698
10157
452
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm
3005866
10158
452
Haranghy Jenő (1894-1951): Jelenet. Litográfia, papír, jelezve jobbra lent, apró lapszéli sérülésekkel, 50x65 cm 2792387
10159
452
Hámori Béla (1940-2004): Pegazus. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x60 cm.
3013707
10160
452
Helbing Ferenc (1870-1958): Zenélő keleti hölgy. Ceruza, hártyapapír, jelzett, hajtásnyommal, 13,5×18 cm 3013705
10161
452
Helbing Ferenc (1870-1958): Horthy Miklós portréja (bélyegterv?). Tus, ceruza, papír, jelzett, 13,5×18 cm 2951735
10162
452
30000
Hercsuth Ferenc (1942-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1996. Olaj, farost, jelezve középen fent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
2967485
10163
452
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13,5 cm.
2967765
10164
452
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Hullámok (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 32x23,5 cm.
2967464
10165
452
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 19×13 cm.
2951738
10166
452
30000
Hercsuth Ferenc (1942-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
2898016
10167
452
13000
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Golyóstoll, papír, hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 23×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF