Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990572
10168
452
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x24 cm.
2990575
10169
452
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony sárgában. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x21 cm.
3010681
10170
452
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 1/40. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 1/40, 36x21,5 cm.
3010683
10171
452
28000
Hetényi Tibor (1891-1977): Dombos táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérüléssel, 43x58 cm 2951747
10172
452
3009341
10173
452
Horváth Endre (1896-1954) és Frank William Brangwyn (1867-1956): Hagia Szophia, Isztambul. Rézkarc, papír, jelzett, jobb alsó sarkában kissé foltos, üvegezett fakeretben, 18x20 cm
3009339
10174
452
Horváth Endre (1896-1954) és Frank William Brangwyn (1867-1956): Tekézők szélmalomnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21,5x18,5 cm 3006317
10175
452
15000
3009919
10176
452
19000
Ilosvai Varga István (1895-1978): Gyermek portré, 1913. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 33x22,5 cm
2948746
10177
452
2984339
10178
452
3400
Iván Szilárd (1912-1988): Szüretelők (Duna?). Rézkarc, papír, jelzett. Lapon néhány apró folttal. Paszpartuban, 29×38 cm
3005156
10179
452
Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): Tudomány és művészet. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. A lap széle kissé sérült, foltos, kis sarokhiánnyal, 17,5x22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF