Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011394
10216
452
4800
Korkos Jenő Zoltán (1926-2009): Gyulai emlék III. Rézkarc, papír, jelzett. 31x12,5 cm 3011391
10217
452
4800
Korkos Jenő Zoltán (1926-2009): Gyulai emlék II. Rézkarc, papír, jelzett. 13x21 cm 2710299
10218
452
70000
3005269
10219
452
Kovács Imre (1944-): Lenin. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
2994182
10220
452
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé foltos. Kissé sérült, üvegezett fakeretben, 29x38 cm (keret: 44x55 cm)
2741171
10221
452
Kósza Sipos László (1943-1989): Az üveg virága Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban, üveg mögött. 29x41 cm
2741168
10222
452
Kósza Sipos László (1943-1989): Késő délután. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban, üveg mögött. 29x41 cm
2968624
10223
452
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3010578
10224
452
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ügető V. Rézkarc, papír, jelzett. 15x12 cm 3005169
10225
452
Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920): Falusi temetés. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. A lap széle kissé foltos, sérült, kisebb sarokhiánnyal, 18x23 cm 3010587
10226
452
Kőhegyi Gyula (1933- ): Van Gogh önarcképe. Linómetszet, papír. Jelzett. 15x11 cm
2865000
10227
452
Kron Béla (1884-): Venezia (Velence). Hidegtű, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 24,5x19 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF