Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2795114
10288
452
55000
2950103
10289
452
Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm
2950133
10290
452
14000
Nolipa István Pál (1907-1986): Nagyvárosi élet, 1968. Színes tus, papír. Jelezve balra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Paszpartuban. 19x28 cm 2949889
10291
452
2950015
10292
452
28000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vurstli (vidámpark), 1943. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 42,5x60 cm
2982688
10293
452
Novák Lajos (1927-1989): A zsánai földgázkitörés elfojtása 1979. február 15.. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm
3011430
10294
452
3200
Novák Lajos (1927-1989): Magas elismerés a csapatzászlón (munkásőr ünnepség), 1982. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm
2772717
10295
452
14000
3004074
10296
452
Nyergesi János (1895-1982): Portré (Önarckép?), 1966. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x29 cm. 2993791
10297
452
Nyergesi János (1895-1982): Faluszéle, 1932. Tus, akvarell, papír, jelzett. 22x31 cm 3009459
10298
452
19000
Olajos György (1953-): Il pleut, 1997. 10 db szitanyomat, papír. Jelzett és számozott (59/75) a címlapon. Kiadói papírkötésben, az egyes szitanyomatok mind egybekötve. Szitanyomatok méret: 29x15 cm. Kiadói kartontokban. 2971156
10299
452
65000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF