Palkó József (1919-2004): November. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén és megrendelőlapján feliratozott, üvegezett fakeretben, 36×26 cm
Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások betűtipográfiái, gyűrűk és spirálok, sorjázóversek, amelyekben a két szomszédos szótag kapcsolódik össze szóvá, vagy a dinamikus kép- és hangversek, performanszok, továbbá a fiktív önéletírások (regények), tanulmányok, műfordítások mind-mind az aktuális avantgárd megjelenítői. E műfaji gazdagság mellett Papp Tibor előkelő helyet foglal el a világirodalom számítógépes költészetében is.