Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011386
10337
452
5500
Réti Mátyás (1922-2002): Gyulai vár. Színes linómetszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29x38 cm 2990035
10338
452
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×22 cm
3005178
10339
452
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágok között. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Művészház (Művészeti Egyesület) által kiadott, Modern Magyar Képtár c. mappában. Sérült, a lapról levált, 23x17,5 cm 2975410
10340
452
Rónai Antal (1924-): Nádasban. Olaj, farost, jelzett, 40x70 cm Dekoratív fa keretben, kisebb sérülések a kereten 2986971
10341
452
Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (rabló varjak hatalmában). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 11x17 cm 2977583
10342
452
Róth István (?-): Bozu - Pap, 1984.. Tus, papír, hátoldalán a festő NSZK-ban kapott díjáról szóló tanusítvány. Jelzett, üvegezett keretben. 50x24 cm 2734429
10343
452
1989 Rózsa Gyula (?-): Halászbástya, Budapest. Nyomat, papír. Jelzett. Kissé foltos. Papírra kasírozva. 11x12 cm.
3005313
10344
452
Rudnay Gyula (1878-1957): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, hátoldalán művészileg ellenőrizve pecséttel, lapszéli apró szakadásokkal és foltokkal, 14×19,5 cm
3005583
10345
452
Samu Hajnalka (?-): Hajlítások (bends). Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x50 cm
3005579
10346
452
Samu Hajnalka (?-): Vízimalom (water mill). Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
2879465
10347
452
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 25x33cm 2984322
10348
452
Scultéty Éva (1917-2001): A szegedi Városháza. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF