Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968032
10373
452
Szalay Pál (1953-2015): Angyalok. Akvarell, papír. Jelzés énlkül. 24x34 cm 2967958
10374
452
Szalay Pál (1953-2015): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. 46x63 cm
2967943
10375
452
Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Akvarell, tus, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb szakadással. 49,5x34,5 cm
3010660
10376
452
15000
3008905
10377
452
Szaniszló Júlia (1950-1989): Női aktok és alakok (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett. 33x21 cm
2991077
10378
452
36000
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Hazafelé. Pasztell, karton. Jelzett a hátoldalán. Hátoldalán akt tanulmányrajzok. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26×33 cm. 2991065
10379
452
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Erdőrészlet. Akvarell, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 34×25 cm
2991071
10380
452
24000
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Zólyom vára, 1964. Szén, karton. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26×34 cm
2992334
10381
452
4800
Szánthó Imre (1925-1998): Szentendre jégzajlás szitanyomat, papír, jelzett 43x30cm Üvegezett keretben
2729384
10382
452
24000
2749881
10383
452
28000
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy lapon: Toborzó és farkaskaland. Tus, papír, jelezve jobbra lent, apró folttal, paszpartuban, 20x26,5 cm
2909255
10384
452
19000
Szász Endre (1926-2003): Ülő hölgy. Tus, papír, jelezve jobbra lent, lap teteje papírra ragasztva, 29,5x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF