Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2705994
10385
452
Szász Károly István (1909-1979): Hősök tere a Szépművészeti Múzeummal, Budapest. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 40×49 cm / Oil on wood, signed lower right, slighty damaged, framed.
3011761
10386
452
Szennik György (1923-2007): Rákospatak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×28,5 cm 2896052
10387
452
2980417
10388
452
90000
2804231
10389
452
15000
Szijártó Kálmán (1946-): Tűzkép. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm
2987040
10390
452
Szunyoghy András (1946-): Híven a katonai eskühöz 1950-57. Rézkarc, papír, jelzett, 36×24,5 cm 2907820
10391
452
22000
Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve középen lent. Kissé sérült. 80×60 cm.
2967130
10392
452
Takács Dezső (1933-): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×11,5 cm
3005222
10393
452
40000
Tallós Ilona (1918-1991): Utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 53,5×69 cm 3013289
10394
452
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Árkádiai jelenet (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett. Néhány apró folttal. 16×20 cm 2717038
10395
452
22000
2803609
10396
452
Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF